Ratha Yatra Bratislava

Hare Krišna drahí oddaní a priatelia.
Prosím príjmite naše úctivé poklony.
Všetka sláva Šrílovi Prabhupádovi.
Oslovujeme vás, aby sme sa podelili o skvelé správy – začali sme s prípravami usporiadania prvej Ratha Yatry na Slovensku. 
Udeje sa v Bratislave! 🎉🙏
Ratha Yatra je festival, ktorý oslavuje sprievod Pána Džagannatha (Krišna) Pána Baladéva a  Subhadry. Vznikol v Indickom meste Puri a teraz sa v mnohých častiach sveta milosťou Šrílu Prabhupádu oslavuje spevom, tancom a predovšetkým oddanosťou.
Teraz je rad na nás, aby sme do ulíc Bratislavy priniesli ducha a oslavu Ratha Yatry. Toto je pre nás neuveriteľná príležitosť stretnúť sa ako komunita, zdieľať lásku a oddanosť a šíriť radosť a milosť pre všetkých.
Aby sa však tento sen stal skutočnosťou, potrebujeme VAŠU POMOC! 🙏
Či už máte skúsenosti s organizovaním podujatí alebo jednoducho by ste radi podali pomocnú ruku, vaša podpora je neoceniteľná. Tu je len niekoľko spôsobov, ako sa môžete zapojiť:
1. *Príležitosti pre dobrovoľníkov:* Potrebujeme nadšených dobrovoľníkov, ktorí by pomohli s rôznymi časťami podujatia vrátane logistiky, výzdoby a ďalších.. Váš čas a snahu si veľmi vážime!
2. *Príspevky:* Usporiadanie Ratha Yatry zahŕňa množstvo výdavkov spojených s organizáciou celého festivalu,  od zabezpečenia ubytovania hostí a spoluorganizátorov, výdavky na cestovné náklady pre pozvaných maharajov a ich služobníkov až po nákup materiálov na výzdobu, a na bezplatné prasádam pre všetkých. Ak môžete prispieť finančne, žiadna suma nie je príliš malá – každý príspevok má význam.
3. *Zdieľajte:* Pomôžte nám zdieľať udalosť Ratha Yatry! Zdieľajte tento príspevok so svojimi priateľmi, rodinou, na sociálnych sieťach a povzbuďte ich, aby sa zúčastnili.
4. *Zúčastnite sa:* Veľmi radi vás všetkých uvidíme! Poznačte si túto udalosť do kalendára, zozbierajte svojich blízkych a pridajte sa k nám v sobotu 27. júla 2024, v tento priaznivý deň oslavy Ratha Yatry v Bratislave na námestí Slobody.
Ak máte záujem zapojiť sa alebo máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať. (Ramanujacharya dás +421 948 245 669 a Kalavati Sakti dd +421 903 031 383 alebo na mail adilaksmi108@ gmail.com.).
Vaša podpora a nadšenie sú pre nás veľmi dôležité a spoločne môžeme urobiť z tejto úvodnej Ratha Yatry skutočne nezabudnuteľný zážitok pre všetkých.
Vopred vám ďakujeme za vašu štedrosť a podporu  spolu šíriť radosť z Ratha Yatry v uliciach Bratislavy!
S pozdravom vaši služobníci Ramanujacharya dás a Kalavati Sakti dd